Kulak Uyuzun

Veranifer

Kedim eve ilk geldiginden beri kulaklarini kasiyor insana bulasiyor diye duydum bende de kulak kasintisi var acaba psikolojik mi ve kir gibi bir sey deniyor bakiyim dedim toprak gibi bir sey var kulaginda islak mendille biraz sildim ama veterinere gitmelimiyiz babama ilk gunden brri diyorum bi vet e gidip genel check up yaptiralim ama bir turlu ikna edemedim

2 CEVAP

aysegunerr

Kedilerde kulak kaşıntısının birçok nedeni var; dış parazitler, mantar, kulak enfeksiyonları, alerji vs. Kirli olduğu içinde kaşıyor olabilir. Bulunduğunuz şehirde veteriner fakültesi var en uygun en iyi yer orası sanırım (pek bir fikrim yok ^^' ben hep oraya götürüyorum) ve 7/24 açık. Geciktirmeden veterinere götürseniz hem kediniz hem de sizin için iyi olur bence.

Veranifer

Tesekkur ederim gozunde de kenarlar hafif 3. Goz kapagi gozukuyor bi de yavrum yazik kiyavlamaya calisiyor miyavliyamiyor bende endiseden uyuyamadim olmadi alirim tasimaa cantasini otobus tramvayla giderim korkuyorum bir sey olucak diye