Köye Götürmeli Miyim?

Buse_odm

Ben yarın gidicem yılbaşı partisi hazırlığı için biz her yıl köyde büyük partiler düzenleriz bu yıl kızım aramızda onu yanlız bırakmak istemem 2 gün tek kalacak aklım onda kalır götürsem soba tehlikesi var sizce ne yapayım götüreyim mi annem cuma gelcek kedim ile ilgilenecek ama 2 gün için tedirginim

4 CEVAP

Esrakaya12

Kedinizin yerini değiştirmek iyi değil soba tehlikesi de varmış ve kalabalık ortamlarda kediniz strese girebilir. Bunların dışında yolu da sayarsak çok stres yapar evde kalıp annenin bakması daha mantıklı

Minminik

2 gün uzun bir süre değil etrafı emniyete alın yeterli mama su bırakın eve bir kamera koyun mümkünse acil durum için birine anahtar bırakın

AysenurAyan

Evde kalması kediniz için bence daha iyi olacaktır kalabalıkta ve farklı ortamda strese girebilir. Yeterli mama ve suyla iki gün evde durabilir çok uzun bir süre değil

duman2707

İki günse evde kalsın bence çünkü yeni ortama alışmaları zaten anca iki üç gün sürüyor nerdeyse alışamadan geri dönecek boşa stres yaşamasın birde soba tehlikesi de var zaten şimdiki kediler meraklı sobaya falan zıplar veya sürtünür tehlikeli