Obivan Selection Kullanan?

beyzathemoc1

Obivan selection kullanan var mı veya 10 kilosu 1500 civarı önerdiğiniz mama var mı nd hariç

8 CEVAP

ozanesk

1500 - 1800 lira aralığında ND, Royal Canin, Proplan gibi bilinen markaların dışında Sanabelle, Optimeal, Happy Cat gibi seçenekler de var. Kedinize ters etkisi yoksa bu yazdığım mamalar varken Obivan Selection tercih etmezdim.

Fistik23

Obivan selection kullandım bir ara kısır mama ararken ama kedimin hali çok düştü ve kakası yumuşadı tüy dökümü arttı kakasını rengi sarıya dönmeye başladı hemen bıraktım eski mamama döndüm

beyzathemoc1

Nd yaramadı sanabelle şu an kullanıyorum biraz sıkıldılar kedilerimden biri de kilolu proplan kullanamam maalesef

Optimeal kullanmadım hiç deneyip memnun kaldınız mı acaba güzele benziyor

Hurmisimm

Kedim begenmedi optimeal kisir tavukluyu . Normalde de secici bir kedi degildir ilk defa aldigim bir kuru mamayi yemedi . Ben obivan selection i 1kg denedim . Yani ne olumlu ne olumsuz bir etkisi oldu . Suanda purina one kisir yiyor kilo kontrolu acisindan iyi , bagimlilik yapmadi , kedim cok seviyo , icerigi gayet guzel . Ama bence Brit Care , Bozita , Matisse de dene .

Hurmisimm

Bu arada purina one disinda hicbir market mamasini asla deneme

ozanesk

Optimeal'ı 1.5 kg küçük paket + 2 tane 10 kg olarak kullandım. Herhangi bir sıkıntı olmadı. Tek sorun mamanın yapısının sert olması.( şekil olarak Proplan'a benziyor ) Kırarak yemek zorunda kalıyordu benimkiler. Diş sağlığı açısından daha iyi tabi. Şu an fiyatları gayet uygun, şans verilebilir bence.

Jdjs

Sanabelle deneyin

beyzathemoc1

Onları da denedim matisse de iyi gelmedi herhalde direkt farmina ürünleri yaramıyor acayip tüy döküyorlar