İshal Olan 4 Aylık Kediye Royal Canin Sensible 33 Verilir Mi?

bidiksu

Sokakta bulduğum 4 aylık kedi eve geldiğinden beri ishal. 2 hafta oluyor veterinerde tedavisi yapıldı geçmedi, başka veterinere götürdüm. Flagyl, DIA dog&cat ve probiyotik kullanmamı önerdi. 5 gündür kullanıyoruz ama hala ishali geçmedi sadece tuvalete çıkma sıklığı azaldı. Bu süreçte kilo da aldı. Enerjisi iştahı her şeyi yerinde ama dışkısı düzelmiyor. İlk başta Acana verdim ağır geldiğini düşündüm, veteriner Pro Performance önerdi, şu anda onu kullanıyoruz. Royal Canin Sensible 33'ün bir çok kediye iyi geldiğini okudum ishal konusunda. 4 aylık kediye bu mama verilir mi? En azından ishali geçene kadar denemek istiyorum bir sorun oluşturur mu deneyen var mı? Veteriner masrafı çok zorladı artık, bu tedaviye de cevap vermezse bildiğiniz başka yöntemler var mı ishal geçirme konusunda?

1 CEVAP

bidiksu

Kan tahlili yapıldı, parazit var büyük ihtimalle dendi. İki kere iç dış parazit oldu bir hafta arayla. Kan tahlilinde başka problem çıkmadı.