Kedim Nefes Alamıyor Gibi

Arkadaşlar kedimin burnu tıkalı gibi nefes alamıyor mu anlamıyorum sümkürür gibi biseyler yapiyo patisiyle burnunu ovaliyo yemek yedikten sonra yapıyorlar ya öyle işte

2 CEVAP

porcorosso

Burnuna boğazına bir şey kaçmış olabilir, enfeksiyon gibi başka hastalıktan dolayıda olabilir. Belki de hapşırıyordur. Kedinizi gözlemleyin başka sorunlar görürseniz veya bu durum devam ederse burdan pek bir yardım alamazsınız, veterinere götürmelisiniz.

Castielthecat

Alerji de olabilir nedeni. Mesela ben alerjik bir insanım ve veterinerimle fark ettik ki kedim de alerjik o yüzden özellikle baharın bu zamanları burnu hafif tıkalı oluyor.