Üzüm Pekmezi

Realbadvroken

Üzümün kediler için ne kadar zararlı olduğunu hepimiz az çok biliyoruz. Sürekli ne yersem peşimde kedilerim normalde mama yumurta ve et dışında hiç birşey vermem ama yulaf yiyebildiklerini biliyorum zararı yokmuş bı kaç gündür bisküvinin bı kısmını ufak parçalar halinde verdim içindekilerin merak edip az once okudum üzüm pekmezi varmış içinde tamamen dalgınlığima geldi birşey olur mu acaba bı sıkıntı gözükmüyor şuanlik

1 CEVAP

gozdeyilmaz

Çok fazla vermediyseniz bir şey olacağını sanmıyorum ama unutmayın ki tatlı olan her şey onlar için zararlı