Köpek Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalıyız?

Herkese selamlar dün köpeğimi sahiplendim ama o kadar ağır kokuyor ki 2 saat yol yaptık öğürmekten zor getirdim eve geldiğim gibi köpek şampuanı ile yıkadım ama koku hiç azalmadı kokuyu gidermek için ne yapmam gerekiyor ciddi derecede rahatsız edici seviyede kokuyor

2 CEVAP

aslihan_e

Öncelikle ağzında ya da kulaklarında enfeksiyon var mı kontrol etmek gerekli. Onun dışında beslenme şekli yüzünden bağırsaklarında bir problem varsa, kötü bir mama yemişse yine kötü kokabilir. Yeni sahiplendiğinize göre bir veteriner muayenesi yaptırsanız iyi olur. Cildinde bir sorun var mı bakar.

kokan şey köpek değil çişiymiş nasıl baktılarsa ben sahiplenmeden önce her yeri çiş içindeydi hayvanın iyice yıkadım ama koku tüylerine sinmiş asla çıkmıyor sanırsam tıraş ettiricem ve mama olarak da kullandıkları mama iyi değil sanırsam proplan marka satın aldım bakalım görücez