Kedim Eskisi Gibi Oyun Oynamıyor

mervevehubble

Ödül maması ve taranmak dışında bir şeye koşmuyor resmen eskiden ne güzel koşardı 4 yaşına geldiği için mi acaba :/ (bi sağlık problemi yok)

1 CEVAP

aslihan_e

Tabi ki, çoğu kedi o yaşta pek oynamayı sevmez. Karakterine de bağlı tabi ki. Baktım da sizinki scottishfold, bu durumda bir sağlık problemi yok diyemezsiniz. Doğuştan eklem sorunları olan kediler bunlar. Benim de sokaktan bulduğum bir tane var, normal yaşıtı kedimle asla aynı değiller. Tamam belirli yaştan sonra oynamayı çok istemiyorlar (Tabi ki istisnalar var benim 6 yaşındaki kuduruk kızım gibi) ama Scottishfold'lar kadar hareketsiz olmuyorlar.