Büyük Kedim 2.Kediyi Kabul Etmiyor

Lokumlily

Merhabalar, dünyalar tatlısı sakin ağzı yok bi british kedim vardı evde yalnız kalmasın diye yanına bi yavru daha sahiplendim sokaktan ancak ilk kedim büyük olmasına rağmen diğer kedimden sürekli kaçıyor bir yerlerin altına saklanıyor, ufak olan da oyun peşinde sürekli diğerini ısırmak istiyor nasıl yöneticem durumu bilemiyorum?

1 CEVAP

aslihan_e

Ne kadar zaman oldu yeni kedi geleli? Ufak olanı biraz kısıtlayacaksınız tabi ki, yoksa diğerinin bu davranışını kullanır, daha da abartabilir. Hayır falan deyin, engel olun.