Gimcat Maltı 4 Aylık Kedim Kullanabilir Mi?

nsa

Anket

verebilirsin
(1 oy)
verme
(0 oy)
Toplam (1 oy)

Merhaba, 4 aylık kedim var malta başlayacağız ama gimcat maltın altında yavru kedilere verenleri gördüm ama kutusunda 7 ay üstü içindir yazıyor. Sizce verim mi? teşekkür ederim

3 CEVAP

duman2707

Bende 5 aylık kedime bu akşam başlatıyorum şimdiye kadar kitten paste verdim hiç kusma olmadı ama son zamanlarda tüy yumağı arttı buradaki arkadaşlarda Malta geçmemi önerdiler sipariş vermiştim bugün geldi geçeceğiz bakalım

Cemalchief

Kitten pasta verebilirsiniz onun yerine

Emirrckr

Gimcat,
7.aya kadar Kitten Paste ardından Multivitamin ve Malt öneriyor.
Fakat gerekli olduğu durumlarda elbette malta da erken geçişler yapılabilir.
Özellikle tüy kusma gibi durumlar oluyorsa mesela.
Fakat Gimcat’in Kitten Paste’sinde de zaten malt bulunuyor hem de bir yavru kedinin gelişimi için gerekli temel ihtiyaçlar da yer alıyor.
Malt vermeniz sakıncalı olmaz fakat bir sonraki tercihiniz Kitten Paste olsa daha iyi olabilir.