İstanbul Avrupa Yakası Eyübe Yakın İyi Bir Veteriner Hekim Cerrah Lütfen

Muezzanur

Kedime royal canın yaş mama verdim haftada 1 verirdim sürekli bu sefer 1 saat sonra kustu ve saklandı kulakları buz gibi oldu gece veterinere götürdüm kan aldılar. Rontgen çektiler ama bişey yuttuysa ilaçlı rontgenle bakmak gerek dediler serum verip yolladılar. Birkaç gün geçti yemesinde içmesinde tuvaletinde hiçbir problem yok sadece nefes alırken bazen zor nefes alıyor gibi ses çıkartıyor ben çok pipiriklendim acaba bişey yuttu tıkadımı diye iyi işinin ehli bir hekime göstermek istiyorum internetten araştırdım kötü yorumlardan güvenemedim lütfen yardımcı olurmusunuz.!

1 CEVAP

Yagiraylin

Birşey yutsaydı bağırsakları tıkanıp kakasını yapamazdı diye düşünüyorum . Başka bi problem olabilir .