Kedim İlk Defa Mama Kustu

Kedim az önce yediği mamaları kusmuş daha önce böyle birşey hiç yaşamamıştık acana kitten kullanıyorum şuan endişelenecek bir durum varmı? Nasıl bir yol izlemeliyim herkese iyi formlar.

4 CEVAP

Emirrckr

Acana First Feast ise onun mama taneleri çok küçük oluyor,
Çiğnemeden yutup çok hızlı yemiş olabilir,mamalar bütün mü çıkmış?

yaren13

Kedimde aynı problem olduğuna sindirimi kolay bi mamaya geçmiştik. Hills sensitive ve royal canin sensible iyi geldi

Minminik

eğer öğünlü besliyorsanız kedi çok acıktığında mama geldiği an bir anda saldırıp çiğnemeden yutuyor, mama verme sıklığınızı arttırın veya bir süre mama kasesinde mama hep kalsın ki yavaş yesin yine kusuyorsa başka sorunda olabilir

Evet mamaları bütün çıkarmış