3 Aylık Kedim İlk Kez Böyle Çıldırmış Gibi

Cansuaslan22

Kedimde bir gariplik var çıldırmış gibi davranıyor çok hareketli sürekli garip ses çıkarıyor tuvaletine saldırıyor falan british cinsi neden böyle acaba

2 CEVAP

aslihan_e

Sağlıklı demek ki, kendini iyi hissediyor. Normal bir üç aylık kedi öyle davranır. Benimkiler 10 aylık oldu, hâlâ her gün sabah ve gece birkaç saat çıldırıyorlar. Köpek gibi homurdanıp koşmaya bayılırlar.

Minminik

bol bol oynayıp enerjisini atmalısınız, siz yorulacaksınız ama o yorulmayacak o yüzden şarjlı oyuncaklara toplara bakın.