Kedi İshal Ve Kusması

BayTarcin

Devam ederse veterinere götüreceğim kedim hem ishal hem de kustu tavuk et hatta balık bile asla yemiyor başka ne verebilirim ne iyi gelir?

3 CEVAP

Minminik

hem ishal hem kusma beraberse bir problemi vardır veterinere götürün lütfen
haşlanmış patates desek etkisini anca 1 günde görürsünüz belki baktınız devam ediyor 1 gün kaybedersiniz o yüzden ikisi beraber ise veterinere danışın.

muratt_dgn

böyle durumlarda erken müdehale çok önemli dediğiniz şey gençlik hastalığı gibi görünüyor inşallah değildir vakit kaybetmeden veterinere götürün lütfen

BayTarcin

Getirdim veterinere kan alındı serum takıldı