Kedi Su Çeşmesinin Filtresini Çıkarsam Ne Olur?

Donesylms

Filtre pembe bir renk vermeye başladı su cesmesine. Bende attim. Filtresiz kullansa ne olur ki. İki günde bir suyunu yeniliyorum çeşmenin zaten.

2 CEVAP

Fistik23

Ben çıkardım koku yapıyor diye 1 ay falan diyorlar ama 3 4 gün sonra kokmaya başlıyor ben her gün suyunu değiştiriyorum 2 3 gündede bir sirke ile yıkıyorum ağzına kadar dolurup sirkeyi 1 saat çalışıyorum su ile iyice duruluyorum az su koyun her gün yeniyeyin filitreden dolayı pembeleşme durumu bendede oluyor

Minminik

su çeşmesinin her gün suyunu değiştiriyorum filitreye para vereceğime ve koku yapacağına aynı paraya geliyor.