Kedide İç Parazit

Miskinice

Merhabalar. Bir sokak kedisi var sokakta beslediklerimiz arasında birkaç gündür hava soğuk olduğu için geceleri dükkanda kaliyordu. Sabah dükkanı açtığımda böyle bir görüntüyle karşılaştım, kedi şu an iyi ama endişeliyim bu iç parazitmiş sanırım ne yapmam gerekiyor, kediye bir zarar gelir mi lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

2 CEVAP

Mini2019

acilen iç parazit hapı vermelisiniz. yutturmanız lazım.. caniverm bu konuda iyidir. bir veterinere giderseniz yardımcı olur.

aslihan_e

Çok aşırı iç paraziti var, acilen ilaç kullanmalı, 3 hafta sonra tekrar ilaç almalı.