Kedimde İnanılmaz Derecede Saldırganlık Var.

Edolikedoli

Kedim şuan da 6 yaşında. 3 yaşında bana geldi. Korkak, kaçan bir kediydi. Gece yatarken ya da hün içinde nadiren sevdiriyor. Bana geldiğinda kısır olmadığı için 3 yaşında kısırlaştırmam gerekti. Sonrasında ufak ufak eve gelen insanlara tıslamaya başladı. 1 senedir de en ufak bir şeyden korktuğu zaman inanılmaz derecede parçalıyor kişi farketmeksizin. Kendimi odaya kapatsam bile ayrılmıyor. Ufak çizik vs. Asla değil. Bacağım elim kan içinde kalıyor. Vitaminler sakinleştirici şeyler kısa süre kullandık ama fayda etmedi. Nişanlım ve ben üstüne çok titriyoruz sürekli ilgileniyoruz ama bu durumdan dolayı evimize hiçbir şekilde biri giremiyor. Bu agresyonu yaşayan, çözebilen var mı?

1 CEVAP

Minminik

hiç jackson galaxy izlediniz mi aynı belirtileri veren kedilerin evlerine gidip inceliyor ailenin yaklaşımını veya ev düzenini adam eninde sonunda sorunu buluyor ve kedi uysallaşıyor.
biraz izlerseniz beki bir bölümünde size tanıdık gelen bir durum yakalarsınız,