Kediyi Dışarı Çıkarma

melike-G

3 aylık kedimi dışarıda gezdirmek istiyorum, fazlaca meraklı ama çok korkat olduğundan elimden kaçabilme ihtimali var, kedinizi dışarıda nasıl gezdiriyorsunuz? Veya dışarıya çıkarırkenki önlemleriniz nedir? Dışarıyı görsün istiyorum ama ayağına cam vb gibi şeyler batmasındanda endişeleniyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

17 CEVAP

aslitopucar

Kedinizi dışarı çıkarmamanız en doğrusu aşıları tam değil ise başka kedilerden virüs kapıp gençlik hastalığına dahi yakalanabilir veterinerinize danışmanız en doğrusu olur

Derdedermanim

Lösemi 1. aşımızı olmadık yaptırma konusunda tereddütlüyüm ama veteriner ağzımdan girip burnumdan çıkıp beni ikna ediyor neden yaptırmayalım gerçekçi bir şekilde izah edermisiniz onurtemiz