Kedi Mantarı

Aysen61

Sizce mantar mı

3 CEVAP

Aysen61

Uzun bir tedavi sürecinden çıktı kısırlaştırma ameliyatından falan sonra en yakın cumartesi veterinere götürebilirim mantar mı sizce ne yapmalıyım diğer kedimede geçmiş midir çok sırnaşık değiller ama

Baykusbey

Mantara benziyor diğer kedinizede geçebilir veterinere götürün, bir kaç yerde kekik suyu sürende duymuştum iyi geliyormuş sanırım

Aysen61

Veteriner mantar değil diğer kediniz yaralamış dedi biraz bastırdı bir sürü kan boşaldı ilaç verdi ama çok mantıksız geldi bana açıkçası hiç yara gibi durmuyor