3 Aylık Kedime Gençlik Aşısı Yaptırmam Gerekiyor Mu?

Pnrdogan

3 aylık bir kedi sahiplendim iç dış parazit aşısı yapıldı genclik aşısı da yapmam gerekiyor mu yaptıran varsa fiyat bilgisi alabilir miyim teşekkür ederim.

5 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Gençlik aşısı dediğiniz karma aşı sanırım. Ve evet, karma aşısını mutlaka yaptırmanız gerekiyor.

Bol patili günler dilerim.

Bgmd

Feda edecekseniz kuduzdan feda edin onu yaptırmayın ama karma aşıyı kesinlikle yaptırın

didemuysl

Gençlik aşısı (karma) kesinlikle yaltırılmalı ve yaptırabilirseniz pazar gününe kadar yaptırmanızı tavsiye ederim fiyatlarda artış olacak.

Dann

Aşılar yılbaşından sonra bugünki fiyatından %50 daha fazla olucak. Yaptırmayı düşünüyorsanız son günleriniz. Bugün için Yaşadığım yerde 600 TL aşılar. Karma aşı iki doz yapılıyor 1200 TL.

Bgmd

İki doz 1200 tl ve kesinlikle yapılması gerek yoksa ilk bir yıl kedileri viral bir hastalıktan kaybetmek olası