Kedim 10 Kg Mama Yediği İçin Mi Hasta Oldu??

BayTarcin

Kedim iki gündür ishal ve bir kere kustu bende veterinere götürdüm kan aldı serum taktı probiyotik verdi antibiyotik vs iğnesi vurdu ancak sebebinin üşütme olmadığını söyledi ve kusunca mama çıkardığını söylediğim için mamayı kaç kilo aldığımı sordu bende 10 kilo olduğunu ve alalı çok olmadığını söyledim 10 kilo olduğu için bayatladığını düşünüyor o yüzden kustuğunu söylüyor ama ben yıllardır bu şekilde kullanıyorum ve bayatlamayacak şekilde muhafaza ediyorum hemde mamayı alalı daha 1-2 ay oluyor yani bayat da değil başka bir sebep bulamadı üst solunumdan şüphelendi ama ishal de olduğu için buna da yoramadık siz 10 kg mamadan dolayı bu tarz bir şey yaşadınız mı söyler misiniz yada başka neden olabilir? (kanda bir sorun yok sadece hgb yüksek çıktı)

2 CEVAP

Bgmd

Benim 5 kedim var 10kg 30 gün 40 günde bitiyor ama tek kedi 10kg mamayi birkaç ayda anca yer en fazla 4kg 5kg alın

Minminik

olabilir mamada düşük bir yırtık vardır farketmezsiniz mama bayatlamıştır, hep 3 kgluk alıyorum veterinerimin ilk söylediği şey 10kg mama asla alma ne kadar iyi saklarsan sakla bayarlar demişti.