Kedi Evde Pire Nasıl Gecer

Lilyyyy6

Kedi evde pire nasıl gecer

4 CEVAP

FurkanFiliz

Sanırım iç-dış parazit yaptırmaktan başka bir seçeneğim yok. Veterinere gitmen gerektiğini düşünüyorum. Ama eminim bunu sende tahmin etmişsindir. Evde şunu yapın bunu yapın tavsiyelerine kulak vermenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Bgmd

Diş parazit damlası alın ensesine damlatın yalayamayacagi yere bu kadar 200 tl flndir ic parazit hapiyla 350 fln tutar en fazla.

Lilyyyy6

Ya zaten yaptırmıştım ama geçmedi hani o yüzden sordum

Cennet29

Pire tarağı ile tarayıp kendiniz temizleyebilirsiniz. Bi kaba su koyun birazcıkta elma sirkesi damlatın. Pire tarağını suya batırıp kedinizi tarayın parazitleri de suya atın. Evinizi de beyaz sirkeli su ile silebilirsiniz.

Benim kedim dışarda yaşayan ve eve hergün pire kene getiren bi kedi en kaliteli dış parazitleri yapmama rağmen 1 hafta sonra yine pireleniyo. Bende çözümü bu şekilde buldum kendim tarayıp öldürüyorum