Fip Ve Böbrek Yetmezliği Başlangıcı Olan Kedi İçin Yaş Mama Tavsiyesi

seymown

Merhaba,
1 aydır fip ve böbrek yetmezliği başlangıcı tedavisi olan kedimde son zamanlarda iştahsızlık başladı. Şu an sadece Proplan Renal kuru ve yaş mama veriyorum. Son 1 haftadır iştah açıcı Oralade veriyorum fakat pek bir etkisi olmadı. Normalde yaş mamayı çok sever. Hastalanmadan önce ND ve Meo yaş mama veriyordum. Böbreklerini yormadan verebileceğim yaş mama önerisi yada evde kendim hazırlayabileceğim bir tarif var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

5 CEVAP

Jdjs

Yaş mama renal yaş mama vetlife olabilir renafelin kullanın benim kedimde fip ve böbrek hastası vetexpert renal veya özellikle renafelin yemek yemiyorsa şırıngayla besleyin

Jdjs

eyer kediniz yemek yemiyorsa böbrek için sıvı gıda takviyeleri
viyo renafelin yemeyen kedilerede veriliyor aynı sıkıntıyo bizde yaşadık

Jdjs

Özellikle fipken yemesi çok önemli eyer şuan yediği bir şey varsa onlarla devam edin aç kalmamalı tavuk ciğer evde sağlıklı tariflerde deneyebilirsiniz

seymown

Çok teşekkür ederim. Renafelin deneyeceğim.

seymown

Çok teşekkür ederim. Renafelin deneyeceğim.