Uysal Yavruya Acil Yuva Arıyoruz

erimtezel

Minik yavrumuz lucky için ömürlük yuva arıyoruz. Aşıları yapılmıştır. Özellikle bebekli evler için idealdir. İlanımızı site içerisinde bulabilirsiniz. Kedimizi cinsiyeti dişidir.

3 CEVAP

grghhhggy7

çok tatlı nerede oturuyorsunuz benimde 3 kedim var apartmanda yaşıyorum

erimtezel

Ataşehir istanbul

grghhhggy7

ben alabilirim tatlı lucky yi fotoraflarından belli tatlılığı apartmanda yaşıyorum daha önce kedi besledim tecrübeliyim ona iyi bakabilirim 18 yaşındayım