4 Aylık Kedim İçin Mama Önerisi Alabilir Miyim?

Pnrdogan

Merhabalar 4 aylik kedim için şu an royal canin kitten kullanıyorum ama sanırım onda et oranı düşük ve sanki tüyleri daha fazla dökülüyor. İçeriği daha çeşitli ve büyümesinde katkı sağlayacak bir mama önerisi varsa alabilirim teşekkür ediyorum

2 CEVAP

duman2707

Ben Orijen kitten la besliyorum şu an 5 aylık kedim ve tüy dökümü çok az olduğu kadar kemik gelişimi kilosu tüy sağlığı falan da çok iyi
Fark anlaşılıyor yani sonuçta bu hayvanın genetiği değil tamamen beslenme ve bakım kaynaklı
Üstelik et çeşitliliği ve oranı da yüksek olduğundan tahıl deposu mamalara nazaran daha az yiyip doyuyorlar fiyat yüksek gelebilir ama en azından gelişimi için nd veya orijen tavsiye ederim bütçenizi asmazsa
Onlar olmazsa natures variety de güzel

didemuysl

Merhaba kedim şuan 8 buçuk aylık hills yavru kedi maması ile başladık 2 aylıktan bu yana hills kullanıyoruz tüy dökümü yok denecek kadar az kesinlikle tavsiye ederim içerik olarak da kaliteli bir mama fiyatı öbür mamalara göre eşit ayrıca kedinizin büyümesine ve kilosuna baya etkisi olur.🐾