1 Aylık Kedimi Nasıl Eğitmeliyim

grghhhggy7

kedimin 2 tane yavrusu oldu 1 aylıklar nasıl eğitmeliyim çok tırmalıyor bir tanesi tuvaleti oyun maması nasıl bir eğitim vermeliyim annelerinden ayırabilir miyiz henüz acaba

1 CEVAP

da3458

sakın ayırmayın henüz anne sütünü tam almamış bu yüzden çok hastalanır ve huysuzlanır ama çok mecbursanız yapay kedi sütleri var onlardan alıp kedi biberonlarının içine koyup besleyebilirsiniz ancak. eğitime 3 - 4 aylıkken başlayın 2,5 ayını doldurmadan sakın ayırmayın