Obez - Diyet Kedi Maması

Cennet29

Kedilerimizden birinin kilo sorunu var. Royal canin fit kedi mamasının yorumlarında zayıflattığını yazdığı için ondan aldık ama aksine kilo bile aldı. 2 aydır bu mamayı yiyor zayıflatan bi mama arıyorum deneyip memnun kaldığınız markalar var mı? Veterinerde carnivet diet maması var sadece. İnternetten alabileceğim farklı markalar biliyorsanız paylaşır mısınız

2 CEVAP

Cennet29

Güncel

Cennet29

Okadar şişman kedisi olanlar ne kullanıyo allah aşkına kimde diyet mama kullanmadı mı