Dişi Kedi Kısırlaştırdıktan Sonrası

Mayask

Bugün 10 aylık dişi kedimi kısırlaştırdık, sabah 10.00 civarı ameliyat oldu ben akşam 18.00 de aldım kedimi, eve geldiğimizde çok aç olduğu için yaş mamanın tamamını verdim hepsini yedi, daha sonra saatlerdir su içiyor, hatta öyle ki su kabının başından ayrılmıyor.. hala tuvalete çıkmadı internette iştahsız olabilceğini okumuştum iştahsızlık yok aksine fazlasıyla iştahlı normal mi bu durum ?

1 CEVAP

FurkanFiliz

Bence bunun için en doğru cevabı kısırlaştırma işlemini yaptırdığınız veteriner hekiminiz verecektir. Yaptığı işlemi ve kedinizi tanıdığı için yanılma payı biraz daha az olur diye düşünüyorum. 🙂