Yaş Mama Hakkinda

Tuanaalsk

Kedime iki haftada bir yaş mama veriyorum ve schesir kullanıyorum ama bayılarak yemiyor tirtikliyor bırakıyor aynı kalitede yaş mama önerileriniz var mı

4 CEVAP

duman2707

Gimcat inde güzel
Eğer pate yani ezme seviyorsa da Acana üst segment onu da öneririm

Emirrckr

Animonda Carny Ocean serisi,Gimcat,N&D olabilir.
Yine Acana da kaliteli ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi parçalı değil de pate mama,onu bilerek alın.
Benim kız pek severek yemiyor :))

SevimliCadi

Benimkiler her mamayı yer :D Ama Acana ve N&D'yi anında silip süpürüyorlar.

DamlaRosy

Ben Hill's Mama kullanıyorum. İçeriğini seviyorum ve kedimde severek yiyor. Güvenilir bir marka.