Kedimin Gözü

Esrakaya12

Kedim kafasını karıştırırken gözünün gördüm bayağı şaşırdım üstteki bölge daha önce siyah olduğunu hatırlamıyorum ama siyah da olabilir sol ve sağdakinin farkına görün diye attım neden böyle olmuş olabilir

4 CEVAP

Esrakaya12

Bu arada fotoğrafta çok kızarık duruyor ama normalde öyle değil pembelik var sadece

Betullsusam

Gözüne darbe almış olabilir, iltihap başlangıcı olabilir, mantar başlangıcı da olabilir bu üç durumdan birisi bence nezle gibi olsaydı iki gözünde de aynı kızarıklığı görürdünüz ama dediklerimden birisi olduğunu düşünüyorum.

aslihan_e

Şimdilik el yakmayacak sıcak çaya pamuk batırıp bir dk falan gözünde bekletebilirsiniz, işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Birkaç gün sabah akşam uygulayabilirsiniz. Basit enfeksiyonlarda çok işe yarıyor. Tabi ki maddi açıdan sorununuz yoksa veteriner görse en doğrusu olur.

Esrakaya12

Veteriner biraz bekle crystalin'le sil sabah bakalım dedi şuan düzeldi eski haline döndü (bekle demesinin sebebi kedilerim sürekli kavga ediyor o da biliyor belki patisiyle vurmuştur dedi )