Belediyenin Köpek Kısırlaştırma Hizmeti

Baycen

Belediye'de makul bir şekilde ücretiyle veya ücretsiz kısırlaştırma hizmeti veriliyor mu? Geçen sene sokaktan aldığım 3 yavru köpeğe çip taktırmıştım şimdi büyüdüler ve çiftleşmek istiyorlar. Veteriner tek köpek için 5bin tl fiyat istedi ve bunu ödeyebilecek bir durumum yok.

2 CEVAP

lg23

Belediyeler sokak köpeklerini ücretsiz kısırlaştırmak ile yükümlüdürler.

aslihan_e

Tabi ki, randevulu çalışıyorlar benim bildiklerim. İnternet üzerinden size en yakın kısırlaştırma merkezi telefon numarasını arayıp alabilirsiniz veya önce belediyenin numarasını bulup arayın onlar da numarasını verebilirler.