Kedimde Hemoroid Mi Var?

Penthe

1.5 senedir nd kullaniyordum. Brit care tavuga gectim 10 gun oldu diskisi hafif yumusakti alisma surecidir diyip cok onemsemedim ama o yumusaklik hala devam ediyor ve simdi poposu da diskiladiktan hemen sonra boyleydi. Eski mamamiza mi donmeliyim?
Zeytinyagi surdum hafiften. Baska ne yapabilirim?
Bir de biraz zamandir diskisi sona dogru incelmeye basladi. Hemoroid baslangici fln mi acaba? Vete goturmeli myiim?
Her gun duzenli diskiliyor.

3 CEVAP

Penthe

Cevap vercem yok mu:(

Neden Nd kullanırken brite geçtiniz acaba sizi rahatsız eden konu neydi nd'de

Penthe

Hicbir sorun yoktu aslinda. hareketsiz kedilerde proteini yuksek mama verilmesin fln denio benmki de gittikce hantallasiyor(scotish fold) bir de uzun sure nd kullandim farklilik olsun dedim