Acana İndoor

LimonMusto

Yaklaşık bir ay önce Acana İndoor mama kullanmaya başladık. Limon'um 5 kilo kısır erkek, 3 yaşında. Paketin arkasında 5 kilo için günlük 57 gram verilmesi gerektiği yazıyor ama görünüşe göre 40 gram yetiyor çünkü kilosu sabit. Haftada bir tartıyorum. Yeterli vitamini vs alıyor mudur? Huyunda vs bi değişiklik yok. Sadece Acanaya başladığımızdan beri kakası top top ama düzeliyor. Maltı biraz daha fazla kullanıyoruz. Hergün düzenli yapıyor tuvaletini.

1 CEVAP

Ahudr

Mamaya direk gecis yaptiysaniz kakasi top top olur sindirim sistemiyle alakali genelde bu durum probiyotik ile destekleyin