Kan Paraziti Veya Fib Dendi

Sinemsf

1 Klinik 1 hastaneye gittik sizden isteğim güvendiğiniz bir hekime yönlendirme. Sonuçları için yorum alıp yol yürümek zaman aleyhimize işliyor 😔 Dua edin bize marsel efendi iyileşsin

5 CEVAP

HepsiPati

Fip için instangtam da @petroce35-eidd bir umut. Umarım fip değildir. Geçmiş olsun.

Sinemsf

O gece vefat etti yavrum.

Yagiraylin

Merhaba kan paraziti testi yaptırdınız mı

Mini2019

Geçmiş olsun. Hangi ildesiniz

gece18

Cok gecmis olsun sifalar dilerim. AG 8 cıkmıs fip olma olasılıgı cok yüksek cünkü 5 ve üstü fiptir. Benim yavrumun 4 dü yinede fip oldu. Kan paraziti icin test yapmalısınız.