Yavru Köpek Çok Tuvalet Yapması

Selamlar 2 aylık çin aslanım var evde bakıyorum ama o kadar çişini ve kakasını yapıyor ki evin içinde serbest bırakamıyorum 30 dakika içinde 7 8 kere çişini yapıyor yaptığı çişi daha silemeden yenisini yapıyor bu normal bir durum mu şimdiye kadar çok köpek besledim hepsi bahçedeydi hiçbirinde böyle bir şey gözlemlemedim ama şimdi sürekli çiş silmekten ıslak mendil kokusundan tiksindim bir de çişi aşırı derecede ağır kokuyor ne yapmam gerekir

1 CEVAP

aslihan_e

Bence siz onu bir veterinere götürün, idrar tahlili veya kan tahlili yaptırın. İdrar yolu iltihabı gelişmiş olabilir.