İki Kedi Anlaşması

Ahuuu

İki kedim var asla anlaşamıyorlar 1 yıl oldu hala alışamadılar son 1 aydır dişi kedim evin her yerine idrarını veya kakasını yapıyor isteyerek herhangi bir hastalığı yok durmadan diğer kediye zarar vermeye çslışıyor istemiyor mu onu nasıl alıştırabilirim napabilirim

2 CEVAP

Emirrckr

Merhabalar,
Öncelikle 1 yıl,epey uzun bir süre olmuş gerçekten.
Anlaşılan o ki dişi kediniz hala istemiyor ve tepki gösteriyor çişini de yaparak.
Alıştırma sürecinde ne gibi yollar izlediniz?
Kedileriniz yetişkin sanırsam?
Ayrıca kısırlar mı?

Ahuuu

İkiside kısır alıştırma süreci biraz zordu büyük olan dişi çok şımarık ama çok yalnızdı dışardaki kediler için ağlae dururdu arkadaş olsun beraber büyüsünler istedim bir tane erkek kedi sahiplendim kısır oda küçüktü aldığımda ilk haftalar sadece kokularına alıştırmaya çalıştım odada tuttum küçük olanı sonra yavaş yavaş bir saat 2 saat başlarında durarak karşılaştırdım küçük olan çok oyuncu heralde o biraz bunaltıyo dişi kedimi ama başka birinede sahiplendiremem daha küçük olana çok alıştım bakamaz edemez kimse diye içim içimi yer benim her gün bilmiyorum nasıl yapsam şubatta tam bir yıl olacak aslında yazın beraber uyumaya alışmışlardı yalarlardı birbirlerini falan bir anda dişi kedim nefret etmeye başladı erkek olandan anlam veremedim