Ameliyatlı Jedim Mama Yemiyor?Ü

b11050116

anal yolu olmayan ameliyatla anal yol açılmış yavru scottish yavru kedim var. Veterinerler hep gastro yaş mama vermişler şimdi evde advance gastro kuru mama yemiyor yaş mamaya alışmış çok bitkin olmasına rağmen kuru mamasını yediremedim. Yaşla kuruyup karıştırdım fakat yine yemedi çok zayıf ne yedirmem lazım?

1 CEVAP

Derdedermanim

cat milk toz alın süt yapın kilosuna yardım eder severekte içer.Jel multivitamin kullanın yavru kediler için de var.Arada kefir verin.Kuru mamanız ufak taneli ise zamanla alışır ama boşaltımda sorun arzedermi veterinerinize sormadınızmı?