Enfeksiyon

Kedime 3 gün önce ağzındaki enfeksiyon yüzünden iğne vuruldu 2. İğne için salı gününe randevu verildi ama kedim iğneden sonra daha da kötüleşti patisinde anlamadığım şekilde bir yara çıktı yayılıyor dün hareketliydi bugün o da durdu. Ağzında salya var.Vurulan iğne yüzünden mi böyle acaba

1 CEVAP

HepsiPati

Geçmiş olsun. Ağız enfeksiyonu için ne iğnesi yaptı veteriner? Ağız enfeksiyonunun kesin tedavisi yok ve altında başka sebepler olabiliyor. Salyası akıyorsa böbreklerine baktırmanızı tavsiye ederim. İyi haberlerinizi bekliyorum.