Kedi Yarasi

livicarmen

gecen gun veterinere gittigimde 2.fotodaki buyuk yarayi gosterdim kedi tirmalamasi dedi dun 1.fotodaki yarayi fark ettim sizce endiselenmeli miyim bi daha goturmem gerek mi

7 CEVAP

kang14

Kaşıyorsa yarayı derineştirip büyütebilir maalesef.Kaşımaması gerek.Crystalin ya da dr animal deri spreyini kullanın bence.

Ahuuu

Bendede aynı sıkıntı var asla mantar değil iki kediniz var dövüşmüşlerdir dedi yolladı ama birinden diğerinede geçti şuan napsam bende bilmiyorum

livicarmen

offf su an stres oldum yaralar cogaliyor mu

livicarmen

acilll

livicarmen

acilll

livicarmen

acilll

livicarmen

acilll