Kedimi 2 Gün Evde Tek Bıraktım Ve Öldü.

bunnysunnx

Öncellikle 2 tane yavru tekir kedim, 1 tanede 2.5 yaşında british shorthair sahibiydim
2 günlüğüne yılbaşı için arkadaşımda kalacaktım. 1-2 hafta öncesinde cins kedim soğuk algınlığı kapmıştı, aşılarını yaptırdım iyileşmişti
ama çok zayıflamıştı bende ona özel yağlı mama aldım 3 gün boyunca yemesi için verdim gayet iyiydi canlanmıştı.
6 kaseye dolu dolu mama, 3 tane kedi kum kabı,6 kase su doldurdum evin her yerine eve geldiğimde
mamalarında sularında çok az eksilme vardı. daha sonra evde cins kedimi bulamadım o zaten koltuk taraflarında koltuk arkalarında
saklanıp yatardı koltukların arkasına bakmaya başladım ardından sehpanın arasında gördüm kuyruğunu boynundan çekip yanıma alayım dedim kedi donup kalmıştı. o an öldüğünü anladım ama yere yığılmamıştı otururken ölmüştü. acaba yürürken nefesi mi kesildi ? şok mu geçirdi anlamadım. benimde suçum var kabul ediyorum ama merak ediyorum veterinere götürdüğümde
veteriner gayet sağlıklı olduğunu söylemişti 1- 2 günlüğüne evde bırakmanın sorun olamyacağını söyledi
cins kedim alerjik bir bünyeye sahipti gözleri suluydu, ve nefes alıp vermekte normaldede zorluk çeken bir kediydi.
kedim damızlık olarak kullanılan bir kediydi. veterinerden sahiplenmiştim sizde bunun sebebi ne olabilir lütfen cevap verebilirmisiniz
diğer kedilerim şu an geyet sağlıklı kontrole götürdüm.

2 CEVAP

cemremio

Belki de kalp krizi dir, sokakta besledigim kedilerden biride yattığı yerde ölmüştü, hala gözümün önünde o hâli hiç unutamıyorum, kilosu yerinde çok sağlıklı görünen bir kediydi, çok zor Allah yardımcınız olsun

Minnakgobus

Öncelikle başınız sağolsun :( kalp krizi ihtimali yüksek görünüyor fakat net sonucu ancak otopsi ile öğrenebilirsiniz bildiğim kadarıyla.çok üzüldüm tekrardan başınız sağolsun :(