Kedi Sahiplendim Ama Hamile Olmasından Korkuyorum

Hinami

Normalde 2 gün sonra kısırlaştırmaya götürecektim göbeğinde zaten tüy kalmamış bu kedi hamile mi? Göğüsleri fazlasıyla pembe gibi duruyor bana en azından

5 CEVAP

Realbadvroken

Hamile kedinin göğüsleri ekstra belli oluyor karnına dokunulmasindqn genelde hoşlanmıyorlar aşırı hareketlilik göstermezler kısırlaştırma operasyonu öncesi ultrason a sokup bakıyorlar hamile mi diye öyleyse bile lütfen kediye ve yavrulara sahip çıkmaya devam edin sokakta yüzlerce yavru kedi ve anne ihmalsizlikten sıkıntı çekiyor

Minnakgobus

Kan tahlili veya ultrasonla bakıldığında veteriner hekimler hemen anlayabiliyor elle muayenedede anlaşılabiliyor fakat yeni hamileyse anlaşılması güçleşebilir veteriner hekim mutlaka görmeli

Minnakgobus

Kan tahlili veya ultrasonla bakıldığında veteriner hekimler hemen anlayabiliyor elle muayenedede anlaşılabiliyor fakat yeni hamileyse anlaşılması güçleşebilir veteriner hekim mutlaka görmeli

Hinami

Surekli uyku halinde, yarina randevu aldim

Hinami

Evet hamile, tek sorunum genis bir kafesimin olmamasi ama onun disinda cok kedi yavrusu baktigimdan bir sorun olmayacak