Kedimin Patisinde Yara Çıktı Topallıyor Ve Aşırı Halsizleşti Kötü Bi Durummu

Gamze02

Sokaktan kedi buldum ve eve aldım yaklaşık 1 aydır evde 2 gündür topalladigini fark ettim patisinin altına baktım yara var ve kurumuş gibi bide o yaralı ayağı şişmiş. Dünden beri aşırı halsizliği var bişey yemiyor Su bile içmiyor. Sürekli uyuyor. Çevremde adam akıllı veteriner yok o yüzden bi veterinere götürsem bişey yapacaklarını sanmıyorum. Yinede hafta sonu götürücem ama içim rahat değil korkuyorum ne yapmalıyım acil

3 CEVAP

Mini2019

Enfeksiyon olmuş gibi. İçindeYabancı cisim olabilir. Temizlenip antibiyotik başlanmalı.

Gamze02

Teşekkürler. Veterinere götürdüm cam batmış dediler antibiyotik verdiler

Gamze02

Teşekkürler. Veterinere götürdüm cam batmış dediler antibiyotik verdiler