Erkek Kedi Kısırlaştırma

Toscana

bulut 1 yaşına geldi ve yaklaşık 1.5 aydır koku bırakmaya başkadı evden kaçmaya çalışıyor pencerelere çıkıyır sürekli gözüm üzerinde pencere açıcaksam box a koyuyorum görneyen tek gözü var ve hala tedavide bi umut var belki görür tek gözden 3 amiliyat oldu kısırlaştırmak bu durumu rahatlatırmı kaçmaya çalışmasını azaltırmı görmüyor sokak onun için tehlike nasıl bi yol izliyim evde kokutmadık köşe kalmadı ve benim çantalarıma da yapmış bunları bi şekilde çözdük kaldırdık ama kaçnadına çare olurmu bu durumu yaşayanlar bilgi paylaşımı yaparmı teşekkürler

4 CEVAP

dollfacepersian

Evet, kısırlaştırma çiftleşmek için kaçmayı ortadan kaldırıyor

Derdedermanim

Kısırlaştırın dışarı çıkmasın.

onurtemiz

Keşke 1,5 ay önce kısırlaştırsaydınız. Ameliyattan sonra eve işemeye devam edebilir. Misilleme yapıyor ''beni çiftleştirmedin al sana'' diye. Koku bırakmadan ya da bir-iki kez olmuşken o arada ameliyat şarttı

Toscana

göz amiliyatı old u 3 kez bu sebepten göz öcelikliydi bugun kısırlaştı çok çabuk oldu aldık geldik iyi şükür dolaşıyor diğer kedim dişiydi onun uzun sürmüştü 1 hafta vette kalmıştı
koku bırakma olayı heryere değil bi odanın kapı arkasına bi ka yer var onları ortadan kadırdım bir buyuk yastığımız var kaldırdık viva capıo parfumu sevmiyor sıkıyorum o kapının arkasına bidaha gitmedi şükür inşAllah rahatlar kaçması en buyuk sıkıntı göz görmediği için dışarda kendini koruma şansı yok sagolun cevaplar için