Kedimin Poposundan Kan Geliyor

Hayvanasigi0

Merhabalar kedim ishaldi iç parazit ense damlası yaptım 3 gün önce şimdi sürekli tuvalete gidiyor ama tuvaletini yapmıyor bir damla kan gördüm sadece çıkan oydu bu ne demek oluyor çiş falan yapmıyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

jup

Vakit kaybetmeden veterinere gitmelisiniz.

HisaNur

Benim kedimde de oyle oluyor gerekirse tüm veterinerleri gezin yeterk kediye care bulunsun. Benim veterinerim kediye yatış yaptı daha sonra özel mama ve ilaclarla duzenli olarak besledik suan durumu daha iyi

Senemhasret

Parazitleri atıyor olabilir. Bi an önce veterinere götürsen iyi olur.