Fiyatı Hiç Farketmez Öneri İstiyorum

KedicikUzum

Merhabalar, kedim 7 aylık dişi bir tekir. Geçen kızgınlığa girdi ve kızgınlığı bitince kisirlastirilacak. Fiyatı hiç farketmez, kısır kedi maması araştırıyorum. Ünlü markalar arasında kaldım gerçekten. Şuan kullandığım belli bir mama yoktu çünkü birkaç marka mama alıp denettirdim: hills tavuklu, hills Tuna, acana, Nd ocean . Acana'yi kesinlikle beğenmedi, sokaktakilere dağıttım. Aslında en çok acana sevmesini isterdim çünkü en kalitelisi o. Orijen ile benzer olduğu için onu beğeneceğini de zannetmiyorum:( Kısacası, bu iki markayı kedim beğenmediği için onlar hariç , çok iyi bir kısır kedi maması önerebilir misiniz?

4 CEVAP

Minnakgobus

Merhaba Royal Canin Sterilied i severek yiyecektir biz memnunuz

HepsiPati

Bozita geyikli veya fitmin

Damlacatlover

virbac

Damlacatlover

virbac