Arkadaslar Ne Yapacagım Bu Kediyi?

kang14

Mahalle de bir dişi kedi var. Hep kısırlastırmak istiyorduk ama bir türlü boş bulamıyorduk hep hamile görüyorduk. Ve bizim tarafa doğum yapmıyor hep bir üst mahalle gibi yere yaptıgından süpheleniyoruz doğumu. Sonunda boş anını bulduk. Ama çok hasta şu an önce tedavi edilcek ve arkasından belediyede kısırlastırılcak. Fakat yavruları var mı yok mu bilemiyoruz. Emin değiliz ama kedi çok hasta. Ne yapcagımızı şaşırdık yakaladık şimdilik evde ama ya yavruları varsa diye korkuyoruz. Siz olsanız ne yapardınız? Yavruları varsa annelerini beklerler ya aclıktan ölürlerse.. off cok kafam karısık. Doğruyu mu yapıyorum?

2 CEVAP

HepsiPati

Memelerini kontrol edin. Şiş var mı, yada süt var mı?. Tasmayla dışarı çıkarıp gitmek istediği yeri kontrol de edebilirsiniz. Kısırlaştırma ve tedavi için teşekkürler. Çok büyük güzellik yapıyorsunuz.

Pamukyumos

Yavruları varsa miyavlar gitmek ister memelerinden belli olur doluysa ve meme etrafı açıksa etraftaki tüyleri yapışık gibi ve kirli olur sağolun ona yrdım ettiğiniz için