Lütfen Yardımcı Olur Musunuz?

escpg

Kedim dişi 9 aylık ve kızgınlık döneminde ve tam o sırada maması bitti:Kendi maması gelene kadar marketten mana aldım yemiyor son zamanlarda kendi mamasını da yemek istemiyordu. evde tavuk pişirdim onu da yemedi yumurtayı da yemedi nerdeyse 1.5 gündür aç ve bir şey yemiyor. Kızgınlık döneminde diye mi yemiyor çok üzülüyorum ne yapmam lazım mamasının gelmesine daha iki gün var. Ne verdiysem reddetti ne yapmam lazım

3 CEVAP

HepsiPati

Kızgınlığı bitince kısırlaştırmalısınız.

senaau

Kızgınlık doneminde kedilerin iştahı azalıyor evet ama belki başka bir sorunun da belirtisi olabilir iştahsızlık. Çünkü mama haricinde tavuk vs de reddettiğini söylemişsiniz.

escpg

Evet kısırlaştıracağım zaten