Erkek Kedim Kızgınlığa Girdi Yardım !!!

Cattoscarr

Arkadaşlar kedim 1 yaşında şuan maddi durumum kısırlaştırma için yetmiyor sokağa salıp dişi bir kediyi hamile bırakmasını da istemiyorum kısır bir dişi kedi var sizce dişi kedi izin verirmi çünkü evde çığlıklar atıyor kedim ne yaptıysam olmuyor

5 CEVAP

Yagiraylin

Çifleştikten sonra tekrar çifleşmek istiycektir . Ayrıca çiftleştiği kediden doğacak yavrular ne olacak ? Yapmanız gereken en mantıklı şey hayvanı kısırlaştırmak

Emirrckr

Kısır dişi kedinin müsaade edeceğini zannetmiyorum,
Gereksiz yere her ikisini de strese sokmayın.
Zaten kısırlaşan dişiler bu tip durumlara karşı daha agresif davranıyorlar.
Boş yere ortam gerilir,erkek kediniz de dişiyi elde edemedikçe daha da hırslanır.
Tek çare kısırlaştırmak..

Senemhasret

Tek çare kısırlaştırmak başka türlü bu sıkıntıdan kurtulamazsın

aslihan_e

Kısır kedi çiftleşmek istemez tabi ki, sakın hayvanı yanına atıp psikolojisiyle oynamayın dişinin. Ayrıca kısır olmayan kedi bulsanız bile kedinizin kızgınlığı daha beter artar. O dişi bir iki gün çiftleşir sonra istemez, sizin erkek daha beter davranmaya başlar. Uzun süre yaptıramayacaksanız belediyede yaptırın. Ben hep sokak kedilerini götürüp yaptırıyorum, erkek kedi en kolayı, hiç sorun olmuyor.

aslihan_e

Sokağa bırakma olayında, sizin kediniz bir kediyi hamile bırakmasa başkası bırakır ancak kediler kızgınlıktayken sokağa salarsanız o günlerce gelmez, kendisini kaybeder. Mama bile yemez, aç susuz hastalanması büyük ihtimal. Şuan sokakta kızgınlıkta dişi kedi bulmak pek mümkün değil bu soğukta. Erkekler öyle bağırıp geziyor deli deli. Öyle durumlarda köpeklerin saldırısına da daha açık oluyorlar. Ben eskiden resmen yoldan toplardım baygın sakatlanmış erkekleri. Asla sokağa bırakmayın. Hele karma aşısı yoksa direkt bir hastalık kapar.