Kedi Ve Bebek

Arkadaşlar iki ay önce kardeşim doğdu.Kedimde yaklaşık bir yıldır bizde.Kardeşim eve ilk geldiğinde onu kokladı,inceledi.Ama şimdi hiçbir şekilde onun yanına yaklaşmıyor.Zarar vermemek için mi bilmiyorum ama onun olduğu odaya bile gelmek istemiyor.Aralarında hiçbir sorun yok ama ben kedimle bebeğimizin beraber uyuyacaklarını falan hayal etmiştim :D nasıl alıştırırım kedimi bebeğe ?

1 CEVAP

zeynepker05

Bence kedi ne isterse onu yapsın. Bebek büyüdüğünde iletişim kurmaya başlayacaklardır zaten :)