Kedim Çok İştahsız

Basakdd6

Kedim kuru mama için çok iştahsız ama yaş mamayı çok yemek istiyor bende sürekli yedirmek istemiyorum kuru mamadan gün içinde çok az yiyor görünümü de zayıf iştahını artırmak için ne yapabilirim

3 CEVAP

Baykusbey

Yaş mama sürekli veriyorsanız sizden yaş mama bekliyor bir süre yaş mamayı kesin çok vermeyin kuru mamasına bağlansın biraz mecbur yiyecek o zaman

Basakdd6

Şu an mantar ilacı kullandığı için mecbur her gün az miktarda yaş mamanın içine atıyorum ilacı gün içinde çok az kuru mama yiyo yani yaş mamayı da ilaç kullandığı sürece vermem lazım🥺

Basakdd6

Şu an mantar ilacı kullandığı için mecbur her gün az miktarda yaş mamanın içine atıyorum ilacı gün içinde çok az kuru mama yiyo yani yaş mamayı da ilaç kullandığı sürece vermem lazım🥺